KAYSERİ SARIZ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

TEOG Değerlendirme Toplantısı

25 ve 26 Kasım 2015 tarihinde yapılan  TEOG Değerlendirme Toplantısı    
TEOG Değerlendirme Toplantısı

 

 

25 ve 26 Kasım 2015 tarihinde yapılan Temel Eğitimden Ortaöğretime Geçiş (TEOG) sınavı sonuçları Kaymakam Dr. Ömer YILMAZ ’ın da katıldığı Başkanlığını İlçe Milli Eğitim Müdürü Gökhan TÜRKDÖNMEZ ´in yaptığı toplantıda değerlendirildi.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Gökhan TÜRKDÖNMEZ yaptığı konuşmada Sarız’ın I. TEOG sınav sonuçlarına göre Kayseri genelinde üst sıralarda yer aldığını bununda Sarız İlçemizde görev yapan tüm idareci ve öğretmenler için bir gurur tablosu olduğunu belirtti ve ayrıca yükselen bir başarı grafiğinin olmasından dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Bu sonucun elde edilmesinde emeği geçen herkese teşekkür eden İlçe Milli Eğitim Müdürü Gökhan TÜRKDÖNMEZ Sarız’ın daha üst sıralarda yer alması için herkesin üzerine düşeni bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da fedakârca yerine getireceğinden şüphesi olmadığını ifade etti TEOG sınavına katılan ortaokul müdürleri, okullarının I.TEOG sınavını değerlendirdikten sonra II.TEOG sınavına yönelik çalışmalarını anlattılar. II TEOG sınavının genel olarak yükselişte olan başarı grafiğimizin daha iyi olacağını belirten okul müdürleri II.TEOG sınavında başarılarının daha da artacağından emin olduklarını belirttiler.

Son olarak İlçe Kaymakamı Dr Ömer YILMAZ ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Gökhan TÜRKDÖNMEZ  27-28- Nisan 2016 tarihinde yapılacak olan 2. TEOG sınavında idareci, öğretmen ve öğrencilerimize başarılar dileyerek toplantı sona erdirildi.

 01-03-2016 01-03-2016
01-03-2016

 

 

 

 

 

 

YENİ MAH. CUMHURİYET CAD. NO 2 SARIZ / KAYSERİ - 0352 561 20 06

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.