KAYSERİ SARIZ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

ÖĞRENCİLERİMİZDEN GÜVENLİK GÜÇLERİMİZE

ÖĞRENCİLERİMİZDEN GÜVENLİK GÜÇLERİMİZE

 

Kaymakamlığımız koordinesinde İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü bünyesince ilçemiz TTYBO ve Merkez İlköğretim Okulu öğrencilerinin yazdıkları"moral mektupları"Güneydoğu Anadolu Bölgesi´nde terörle mücadele eden güvenlik güçlerimize gönderilmek üzere yola çıktı.

     Öğrencilerimizin yazdığı mektupların ve çeşitli yöresel ürünlerin bulunduğu hediyelerin paketlenmesi esnasında öğrencilerle sohbet eden Kaymakamımız Sayın Dr.Ömer YILMAZ ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Gökhan TÜRKDÖNMEZ "Her ne kadar devletimiz oradaki arkadaşlarımızın her türlü ihtiyaçlarını karşılıyor olsa da manevi anlamda desteğe ihtiyaç duyabilirler. Bu konuda duygularınızı ilettiğiniz mektuplarınız için tüm öğrencilerimize teşekkür ediyorum. Ayrıca bu organizasyonun gerçekleştirilmesinde emeği geçen tüm idareci ve öğretmen arkadaşlarımıza, öğrenci velilerimize ve vatandaşlarımıza da şükranlarımı sunuyorum" şeklinde beyanda bulundular.mektupların ve çeşitli yöresel ürünlerin bulunduğu hediyeler güvenlik güçlerimize ulaştırılması üzere Kayseri Zincidere1.Komando Tugay Komutanlığında Kurmay Albay Tevfik GÜMÜŞ´ e Teslim edilmiştir.

 

17-05-2016 17-05-2016
17-05-2016

 

 

 

 

YENİ MAH. CUMHURİYET CAD. NO 2 SARIZ / KAYSERİ - 0352 561 20 06

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.