KAYSERİ SARIZ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Kayseri Öğrenme Şenliklerinde Standımıza Büyük İlgi

Bu yıl 2´ncisi yapılan "Kayseri Öğrenme Şenlikleri" , Milli Eğitim Bakanlığı Hayat Boyu Genel Müdürlüğü Daire Başkanı Sayın Uğur ERGİN, İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Bilal Yılmaz Çandıroğlu,İl Milli Eğitim Müdürlüğünde görevli Müdür Yardımcıları, Şube Müdürleri, İlçe Milli Eğitim Müdürleri, Okul Müdürleri ve öğrenci gruplarının katılımıyla gerçekleştirildi. 
Kayseri Öğrenme Şenliklerinde Standımıza Büyük İlgi

Müdürlüğümüze bağlı HES Kablo Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğünün açmış olduğu standda Tarihi Sarız Kilimleri sergilenirken konuklarımıza gözleme ve ayran ikramında bulunuldu. Standımızda konaklayan ve incelemelerde bulunan Milli Eğitim Bakanlığı Hayat Boyu Genel Müdürlüğü Daire Başkanı Uğur ERGİN ve  İl Milli Eğitim Müdürümüz Bilal Yılmaz ÇANDIROĞLU memnuniyetini belirterek standımızdan ayrıldı. Bu standın oluşmasında emek harcayan başta İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Gökhan TÜRKDÖNMEZ´e, HES Kablo Halk Eğitim Merkezi Müdürü Selahattin KARAKUŞ´a, HES Kablo Halk Eğitim Merkezi Müdür Yardımcısı Yalçın ŞAHİN´e ve katılımlarından dolayı Kayseri Halkına teşekkür ederiz.

 

YENİ MAH. CUMHURİYET CAD. NO 2 SARIZ / KAYSERİ - 0352 561 20 06

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.