KAYSERİ SARIZ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Kasım Ayı İlçe Milli Eğitim Müdürleri Toplantısı Sarız İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünde Yapıldı

 
Kasım Ayı İlçe Milli Eğitim Müdürleri Toplantısı Sarız İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünde Yapıldı

Her ay ilimizin eğitim öğretim durumlarının görüşüldüğü İlçe Milli Eğitim Müdürleri toplantısı İl Milli Eğitim Müdürümüz Osman Elmalının başkanlığında  İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüz toplantı salonunda yapıldı. 

 

Toplantıya, İl Milli Eğitim Müdürümüz Osman Elmalı, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcıları Osman Malkoçoğlu, Sezai Çamdalı, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Gökhan TÜRKDÖNMEZile 15 ilçemizin İlçe Milli Eğitim Müdürleri ve İl Milli Eğitim Şube Müdürü Şemun Akman katıldı. 

 

Toplantıda İl Milli Eğitim Müdürümüz Osman Elmalı, İlçe Milli Eğitim Müdürleriyle eğitim–öğretim durumunu değerlendirip, ilçelerimizin eğitim alanında yaşadığı sıkıntılar, okullarda uygulanan yerel projeler ve bu projelerin sisteme girilmesi, okul güvenlikleri, madde bağımlılığı ve ortaöğretime geçiş eğitim programları hakkında bilgi vererek; bunların uygulanmasında karşılaşılan aksaklıkların giderilmesi konunda bilgi alışverişinde bulundu.

 

İl Milli Eğitim Müdürümüz Osman Elmalı, özellikle Bakanlığımızın okul servisleri ile ilgili yaptığı düzenleme konusunda hassas olunması ve kanunla belirlenen kuralların eksiksiz yerine getirilmesini istedi. Toplantı, yatırımlar ve hayata geçirilmesi düşünülen projelerin görüşülmesiyle sona erdi.

 

YENİ MAH. CUMHURİYET CAD. NO 2 SARIZ / KAYSERİ - 0352 561 20 06

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.