KAYSERİ SARIZ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

24 KASIM ÖĞRETMENLER GÜNÜ KUTLU OLSUN

Sarız Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi tarafından hazırlanan Öğretmenler Günü Kutlama Programı Sarız Türk Telekom Yatılı Bölge Ortaokulu Konferans Salonu´nda Gerçekleştirildi.
24 KASIM ÖĞRETMENLER GÜNÜ KUTLU OLSUN


       Kutlamalar Okul Müdürlerinin katılımıyla İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın Fatih GÜNKAN´ın Atatürk Anıtına Çelenk sunması ile başlayıp, Sarız Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi tarafından hazırlanan kutlama programı ile devam edip, Sarız Türk Telekom Yatılı Bölge Ortaokulu´nun vermiş yemek daveti ile son buldu.

       Kutlama Programı İlçe Kaymakamımız Sayın Mehmet Halis AYDIN, İlçe Garnizon Komutanı Sayın İbrahim Halil ÇİFTÇİ, İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın Fatih GÜNKAN, Okul ve Kurum Müdürlerinin katılımıyla gerçekleştirildi.

       Sarız Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Öğretmenleri Ayşen GÜMÜŞ ile Aykut ŞAHİN´in sunuculuklarını yapmış oldukları program slayt gösterisi, Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı ile başlayıp Öğretmen Tuğba SİLAV´ın konuşması, öğrencilerin okuğu şiirler, keman dinletisi, orotoryo ve seslendirdikleri şarkılarla tamalandı.

       Programın ardından öğretmenler günü dolayısıyla Sarız Türk Telekom Yatılı Bölge Ortaokulu tarafından gerçekleştirilen yemek etkinliğiyle kutlamalar tamamlandı.

       Kutlama programının hazırlanmasında emeği geçen Sarız Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Gökhan TÜRKDÖNMEZ, Müdür Yardımcıları Tuğçe SÜTÇÜ, Döngül TOPUZ ile öğretmen ve öğrencilerine, program boyunca göstermiş oldukları ev sahipliği ve yemek davetleri için Sarız Türk Telekom Yatılı Bölge Ortaokulu Müdürü Aydın ÖZDİL, Müdür Yardımcıları Gündeş TUNÇ, Kemalettin KARABÖRKLÜ, Tuncer KARAKAYA ile tüm öğretmen ve çalışanlarına teşekkür eder ilçemiz öğretmenleri başta olmak üzere tüm öğretmenlerin öğretmenler gününü kutlarız.

YENİ MAH. CUMHURİYET CAD. NO 2 SARIZ / KAYSERİ - 0352 561 20 06

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.