KAYSERİ SARIZ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Kutlu Olsun

Bugün 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayrami Bugün milli birlik ve beraberlik duygularıyla coşan ve güçlenen milli iradenin temsil edildiği, T.B.M.M.'nin kuruluşunun ve Türk Devletinin doğuşunun 100. yıl dönümüdür.  Dünya genelinde yaşanan ve Ülkemizde de etkisini sürdüren Corana Virüs Salgınından dolayı bu özel günü meydanlarda coşkuyla kutlayamamanın burukluğu içindeyiz. Ancak şunu da biliyoruz ki öğretmenlerimiz öğrencilerimize sosyal medya aracılığıyla ve Bakanlığımızın Eğitim Bilişim Ağı olan EBA dan ulaşarak bu özel günün coşkuyla kutlanması için çeşitli etkinlikler yapmaktadır.  Bugün her evde , her balkonda  23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı coşkuyla kutlanmaktadır. Sevgili Öğrencilerim 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramınız  Kutlu Olsun.
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Kutlu Olsun

Bugün 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayrami

Bugün milli birlik ve beraberlik duygularıyla coşan ve güçlenen milli iradenin temsil edildiği, T.B.M.M.'nin kuruluşunun ve Türk Devletinin doğuşunun 100. yıl dönümüdür. 

Dünya genelinde yaşanan ve Ülkemizde de etkisini sürdüren Corana Virüs Salgınından dolayı bu özel günü meydanlarda coşkuyla kutlayamamanın burukluğu içindeyiz. Ancak şunu da biliyoruz ki öğretmenlerimiz öğrencilerimize sosyal medya aracılığıyla ve Bakanlığımızın Eğitim Bilişim Ağı olan EBA dan ulaşarak bu özel günün coşkuyla kutlanması için çeşitli etkinlikler yapmaktadır.

 Bugün her evde , her balkonda  23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı coşkuyla kutlanmaktadır. Sevgili Öğrencilerim 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramınız  Kutlu Olsun.

Bu duygu ve düşüncelerle Gazi Mustafa Kemal ve mücadele arkadaşlarını, şehitlerimizi, gazilerimizi saygı, şükran ve minnetle anıyor; başta bugünü anlamlandıran çocuklarımızın, ülkemizin, milletimizin ve tüm dünya çocuklarının 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını en içten dileklerimle kutluyor, hepinizi saygı ve sevgilerimi sunuyorum.

YENİ MAH. CUMHURİYET CAD. NO 2 SARIZ / KAYSERİ - 0352 561 20 06

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.