KAYSERİ SARIZ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

2014 - 2015 Eğitim Öğretim Yılı Hayırlı Olsun

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Yaşar ÖZTÜRK 2014 - 2015 Eğitim Öğretim Yılının Başalması ile İlgili Mesaj Yayınladı.
2014 - 2015 Eğitim Öğretim Yılı Hayırlı Olsun

         Sevgili öğrenciler, 2014-2015 eğitim-öğretim yılında da yeteneklerinize ve isteklerinize göre yeni yeni başarılar tatmanızı arzularken; derslerinizde, sportif, sanatsal ve kültürel etkinliklerinizde sorumluluk sahibi olarak programlı ve sistemli çalışmayı kendinize ilke edininiz. Öğretmenleriniz ve arkadaşlarınızla sevgi, saygı temeline dayalı, hedefini belirlemiş, gayretli öğrenciler olarak başarılı bir öğretim yılı geçireceğinize inanıyor ve kucak dolusu sevgilerimi sunarken; size yeni eğitim-öğretim yılında başarılar diliyorum.

         Değerli meslektaşlarım, Çocuklarımız ve yarınlarımız değerlidir; onları eleştirel ve gelişimci düşünen, iletişim becerileri gelişmiş, araştıran, sorgulayan, problem çözebilen, bilgi teknolojilerini kullanabilen, girişimci, bütün bu becerileri etkili ve güzel kullanabilen bireyler olarak yetiştirmek bizim asli görevimizdir. 2014-2015 eğitim-öğretim yılının hep birlikte yeni mutluluk ve başarılara tanıklık edecek güzel bir yıl olmasını diliyorum.

         Değerli veliler, Çocuklarımızın yetişmesinde sizlerin katkısı çok büyüktür. Olumlu ve yönlendirici desteğinizle, ayni zamanda çocuklarınıza yapacağınız rehberlikle özgüvenlerini kazanmalarına katkı sağlayacaksınız. Bunları yaparken okul-aile işbirliği esasına dayalı olarak öğretmen ve okul yönetimi ile sürekli iletişim içerisinde olacağınıza inanıyorum.

         Allah hepinimizin yar ve yardımcısı olsun.

         Yeni eğitim-öğretim yılınız hayırlı olsun.

YENİ MAH. CUMHURİYET CAD. NO 2 SARIZ / KAYSERİ - 0352 561 20 06

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.